Marta Barcewicz: Nie wiem jak Wam się to udało

- Gratulujemy wygranej w rywalizacji kobiet i prosimy o pierwsze wrażenia.

- Powiem Wam, że zaskoczyła mnie na trasa, była po prostu piękna. Park Centralny, Stare Miasto, potem jezioro Długie, a my w ogóle nie przekraczaliśmy głównych ulic… Ja po prostu nie mam pojęcia jak się to organizatorom udało zrobić. Nawet ja mieszkając w Olsztynie nie pomyślałabym o tym, że można tak poprowadzić trasę, musieli to robić doświadczeni ludzie. Na trasie było ciężko. I choć pogoda nam dopisała, to zmęczyłam się niewiarygodnie. Nawet nie wiem co więcej mogę powiedzieć…

- Rywalizowała pani głównie z mężczyznami trzymając ich tempo, jak to się udało?

- Myślę, że każdy z nas przede wszystkim walczył sam ze sobą, z własnymi słabościami i możliwościami i biegł na tyle, na ile mógł. Rywalizacja była ze wszystkimi, ale i głównie ze sobą. Dla mnie zbawieniem była ta dzisiejsza pogoda, choć nie ukrywam że ja bym chciała żeby nawet lunęło w Olsztynie. Dla biegaczy taka pogoda była idealna.

- Są już przymiarki do Biegu Świętojańskiego? To już 22 czerwca.

- Wiem, wiem… Ale powiem tak: jak mnie ktoś zaraz po biegu pyta czy wystartuję w następnym, to mam w myślach takie jedno niecenzuralne słowo i mówię sobie, że już nigdy w życiu… Ale tak: mam zamiar pobiec w biegach z cyklu Olsztyn Biega, a więc w Świętojańskim i później w Ukiel Półmaratonie.

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl