Jest półmetek, jest zabawa!

Cztery hale sportowe, trzy lodowiska i dwie pływalnie – to areny zajęć feryjnych organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Za nami półmetek ferii, bawimy się świetnie!

Oferta feryjna w tym roku jest bogata i na tyle zróżnicowana, że każdy powinien znaleźć coś, co mocno przypadnie mu do gustu. I znajduje, o czym świadczy frekwencja w obiektach OSiR – w Aquasferze codziennie relaksuje się średnio 1,5 tys. osób, na każdym z trzech lodowisk bawi się po 600-700 osób dziennie, w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie w godz. 10-14 funkcjonuje Strefa Sportu i Rekreacji ćwiczy każdorazowo około setka dzieciaków. W Uranii bawiliśmy się wspólnie z naszymi partnerami – Decathlonem i Centrum Zajęć Ogólnorozwojowych, które pomagało wprowadzić dzieciaki w świat gimnastyki i akrobatyki na ścieżkach powietrznych Aitrack Factory. Ale gramy też w piłkę nożną, tenisa stołowego, badmintona, jeździmy na hulajnogach, pokonujemy przeróżne tory przeszkód. I uśmiechy nie schodzą nam z twarzy!

W hali przy ul. Mariańskiej można pograć w piłkę nożną, w hali przy ul. Głowackiego króluje tenis stołowy pod okiem specjalisty Sebastiana Główczyka, w fantastycznej hali do siatkówki plażowej przy ul. Olimpijskiej zajęcia siatkarskie prowadzi wysokiej klasy instruktor: wielokrotny medalista mistrzostw Polski z AZS Olsztyn Ireneusz Nalazek (reprezentant Polski, srebrny medalista mistrzostw Europy). Na lodowiskach jest wesoło, gwarnie i tłoczno, a to za sprawą świetnej feryjnej promocji – na taflach przy HWS Urania oraz przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie codziennie od poniedziałku do piątku do godz. 14 cena godzinnego biletu dla młodzieży do 25 roku życia to koszt tylko 3 złotych, a urokliwy klimat lodowiska w CRS Ukiel przyciąga jak magnes.

Dużą popularnością cieszy się Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera Galeria Warmińska: hitową propozycją jest Wodny Plac Zabaw, ale do dyspozycji gości są sauny, jaccuzi, masaże podwodne czy zjeżdżalnie. Dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie pływanie w komfortowych warunkach swoje podwoje szeroko udostępnia basen przy ul. Głowackiego. Całość oferty uzupełniają spotkania tematyczne w Muzeum Sportu, które mieści się w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie inspektor Tomasz Lenkiewicz przybliża tematykę wielkich imprez sportowych: prezentuje piękną historię Igrzysk Olimpijskich, czy najważniejsze fakty przed mistrzostwami świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld/Insbruck (22.02-03.03) oraz halowymi mistrzostwami Europy w lekkoatletyce, które odbędą się na początku marca w Glasgow.

Pamiętajcie! Nasza oferta na Ferie 2019 roku jest bogata także w drugim tygodniu, a my zachęcamy do aktywności całe rodziny. I szczególnie polecamy ulgową Kartę Olsztyn Sport, która dla dzieci w wieku 4-12 lata kosztuje 99 złotych. A obejmuje codzienne korzystanie ze wszystkich atrakcji: dwóch pływalni, przy czym wejścia do Aquasfery nie mają limitu czasowego (!!!), zajęć w czterech halach sportowych i Strefy Sportu i Rekreacji w Uranii, trzech lodowisk i korzystania ze sprzętu sportowego w CRS Ukiel. I to wszystko przez 30 kolejnych dni!

Naszych propozycji szukajcie na stronie osir.olsztyn.pl. A szczegóły znajdziecie tu: 

Grafik zajęć: http://osir.olsztyn.pl/images/ferie_graf19.pdf

Szczegóły Karty Olsztyn Sport: http://osir.olsztyn.pl/images/ferie19.pdf

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl