Atrakcje na ferie: na śnieg i deszcz!

Myślicie już powoli o feriach? Martwicie się, że aura jest wciąż kapryśna i nie wiadomo czy zima zawita do nas na dobre? Nie przejmujcie się tym specjalnie: w naszej ofercie feryjnej znajdziecie super propozycje na pogodę ze śniegiem i bez niego!

Ferie zimowe to dla uczniów i młodzieży czas absolutnie zasłużonego relaksu i odpoczynku od codziennych zajęć szkolnych. A już od dawien dawna wiadomo, że nic tak dobrze nie wpływa na nasze samopoczucie jak ruch – czy to na świeżym powietrzu czy też w komfortowych wnętrzach WCRS Aquasfery, wielofunkcyjnej hali sportowej Urania czy kompleksie przy ul. Olimpijskiej w CRS Ukiel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie dysponuje takimi unikatowymi miejscami, a to w połączeniu ze świetnie skrojonym programem stanowi propozycję z najwyższej półki. No co będzie można liczyć podczas Ferii Zimowych 2019 roku?

Przede wszystkim bardzo mocno polecamy nowość: Kartę Olsztyn Sport dla dzieci w wieku 4-12 lat, która kosztuje 99 zł, a jest ważna przez 30 dni i obejmuje wejścia na wszystkie obiekty i zawiera wszystkie punkty programu feryjnego (dla dzieci i młodzieży w wieku 12-25 lat KOS kosztuje 119 zł)! Dosłownie tak jest: dzieci mogą codziennie korzystać z atrakcji Aquasfery (gdzie nie obowiązuje limit czasu!), trzech lodowisk, wypożyczalni sprzętu sportowego w CRS Ukiel (rowery turystyczne, nartorolki czy łyżworolki), basenu przy ul. Głowackiego i Strefy Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania!

Na czas ferii (od 21 stycznia do 25 stycznia i od 28 stycznia do 1 lutego) dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom polecamy również zamiennie:

- nielimitowane wejścia do Aquasfery (całodzienne bilety Open już od 18 zł!!!)

- korzystanie z trzech lodowisk: przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania oraz na Pieczewie przy ul. Jeziołowicza (bilet ulgowy w czasie ferii do godz. 14.00 kosztuje tylko 3 zł!) i w CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej (6zł).

- Strefę Sportu i Rekreacji w HWS Urania (od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 dziecko płaci za wstęp tylko 5 zł)

- zajęcia sportowe i rekreacyjne wg grafiku, m.in. grę w tenisa stołowego (hala przy ul. Głowackiego), turnieje piłki nożnej (hala przy ul. Mariańskiej) i zajęcia w hali do siatkówki plażowej (kompleks przy ul. Olimpijskiej 1)

- sprzęt sportowy i zimowy w CRS Ukiel (nartorolki, łyżworolki, nordic walking).

Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy przygotowani do obsługi grup młodzieżowych i gotowi na współpracę z organizatorami półzimowisk, z klubami osiedlowymi i szkołami.

Szczegóły oferty: KLIK 
Grafik zajęć: KLIK 
Pobierz formularz zgłoszeniowy dla grup - pobierz (WCRS Aquasfera)
Pobierz formularz zgłoszeniowy dla grup - pobierz (HWS Urania)

Uwaga! Należy pamiętać tylko o jednym: dzieci do lat 7 mogą wchodzić na lodowiska i na basen przy ul. Głowackiego tylko pod opieką dorosłych, w Aquasferze taka zasada dotyczy dzieci do lat 12.