OBOSTRZENIA POLUZOWANE, CZAS NA IMPREZY!

Szanowni Państwo! To już najwyższy czas na bieganie, pływanie, triathlon, slow jogging, siatkówkę plażową, rugby plażowe i plażową piłkę ręczną, maraton rowerowy, żeglarstwo czy pływanie na wodach otwartych!

Za nami trudne czasy pandemii COVID-19 i niesamowicie trudne dni bez sportu amatorskiego i wszelkiego rodzaju imprez kulturalno-rozrywkowych. Ale to już przeszłość, dlatego miło nam poinformować, że wraz z początkiem maja wróciliśmy do aktywności w miejskich obiektach sportowo-rekreacyjnych. I co jeszcze równie istotne: wraz z naszymi partnerami zbudowaliśmy bogatą ofertę imprez.

Wiele z nich to już potwierdzone pozycje w naszym kalendarzu, nad organizacją kilku innych – w tym II Biegu Świętojańskiego czy XVIII Biegu Jakubowego - jeszcze pracujemy, przede wszystkim ustalając szczegóły i zgrywając terminy. Na ten moment w kalendarzu imprez znalazło się 27 pozycji; nie możemy jednak wykluczyć, drobnych korekt czy dodatkowych pozycji!

Na pewno dokończymy także amatorskie ligi piłki nożnej i siatkówki – naszą Olsztyńską Ligę Futbolu Amatorskiego i Olsztyńską Ligę Siatkówki Amatorskiej. Czekamy na ostateczne regulacje rządowe w tej sprawie, z chwilą gdy dostaniemy „zielone światło” zawodnicy będą mogli wrócić na parkiety jeszcze w czerwcu. W ostateczności rozgrywki OLFA I OLSA zostaną wznowione po wakacjach.

Kalendarz imprez - zobacz szczegóły

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl