PLAN NA DESKOROLKĘ!

Witajcie! Plan jest następujący - Akademia Deskorolki rusza od 19.04.2021, oczywiście jeśli obostrzenia na to pozwolą. Natomiast na zajęcia indywidualne i grupowe można zapisać się już dziś!

Zapraszamy wszystkich powyżej 8. roku życia, którzy jeżdżą lub pragną rozpocząć swą przygodę z Deskorolką do „Akademii Deskorolki OSiR Olsztyn”. Zachęcamy również do korzystania z zajęć indywidualnych z instruktorem. Wszelkie info znajdziecie na FB: Akademia Deskorolki CRS UKIEL Bowl.

Akademia działa w Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie od 5 lat i z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jak co roku powstaną trzy grupy dostosowane do poziomu zaawansowania młodych Skejtów i Skejterek i aktualnie panujących obostrzeń. Zajęcia będą się odbywać się na Bowlu CRS Ukiel, w urokliwym miejscu tuż za hotelem Omega. Zajęcia potrwają do końca października, poprowadzi je Instruktor Piotr Bauman.

Uwaga! Zajęcia i zapisy są BEZPŁATNE, a ilość miejsc ograniczona. Chętni mogą się zapisywać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby, które już uczestniczyły w zajęciach w latach ubiegłych nie muszą się ponownie zapisywać, wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez FB: Akademia Deskorolki CRS UKIEL Bowl. Zapraszamy również na zajęcia indywidualne z instruktorem - koszt 40 zł/1h (deskorolka, kask i ochraniacze w cenie).

Uwaga! Organizator nie zapewnia maseczek, deskorolek, kasków i ochraniaczy wymaganych na zajęciach (jeśli planujecie zakup deskorolki to prosimy o kontakt; doradzimy, podpowiemy i naprawimy jeśli będzie taka potrzeba).

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl