AQUASFERA ZNÓW OTWARTA!

Szanowni Państwo, mamy świetną informację i konkretną datę! Sobota, 6 czerwca 2020 roku, godz. 6:00 – to jest ten moment, w którym na powrót otworzymy podwoje Wodnego Centrum-Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska.

Blisko trzy miesiące czekaliśmy na ten dzień z utęsknieniem wypatrując chwili, kiedy pandemia COVID-19 wyhamuje na tyle, abyśmy mogli znów zaoferować Wam wodne atrakcje. Czas przerwy wykorzystaliśmy najlepiej jak mogliśmy, przeprowadzając wszystkie zabiegi konserwacyjne i przeglądy urządzeń, których zwyczajowo dokonujemy podczas przerwy wrześniowej (m.in. dokonaliśmy naprawy wymienników ciepła i pomostu ruchomego na basenie olimpijskim).

W ostatnich tygodniach wyprzedzaliśmy również rzeczywistość i na długo przed wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów RP rozpoczęliśmy napełnianie niecek basenowych wodą, a jest to niebagatelna kwestia 3 mln litrów, a cały proces trwa kilka dni! Następnie uruchomiliśmy systemy podgrzewania i uzdatniania wody, dopiero po tych zabiegach mogliśmy oddać próbki wody do badań. Koniec końców mamy komplet dokumentów świadczących o tym, że nasz obiekt jest gotowy na przyjęcie gości.

A więc wracamy, ale ten powrót nie będzie pełny. Zgodnie z regulacjami rządowymi nie będziemy mogli udostępnić saun, a Wy będziecie musieli przestrzegać kilku ważnych zasad. Ale koniec końców wracamy do wody!

Oto główne zasady:

  • Do obiektu wchodzimy w maseczkach zasłaniających usta i nos, zdejmujemy je dopiero w przebieralniach,
  • Po wejściu i przed wyjściem z WCRS dezynfekujemy ręce,
  • Istnieje obowiązek zachowania dystansu społecznego, czyli odległości 2 metrów,
  • We wszystkich basenach WCRS Aquasfera może przebywać maksymalnie 150 osób; obsługa obiektu może odmówić wpuszczenia klientów na teren hal basenowych po przekroczeniu tej liczby,
  • Z jednego toru w basenie jednocześnie mogą korzystać maksymalnie 4 osoby,
  • Nie ma możliwości korzystania z saun,
  • Widownia jest wyłączona z użytkowania, hall główny stanowi tylko i wyłącznie ciąg komunikacyjny,
  • Jednocześnie przypominamy o stale obowiązujących zasadach przestrzegania higieny osobistej, o dokładnym umyciu ciała pod prysznicem przed wejściem do wody oraz o niekorzystaniu z obiektu, gdy podejrzewamy u siebie jakąkolwiek chorobę.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczny i komfortowy powrót na baseny!

Wyniki badań próbek wody znajdziecie tu: 

https://www.osir.olsztyn.pl/images/grafki_strona_glowna/badanie_wody_wcrs.pdf

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl