URUCHAMIAMY WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO!

Kajak, rower wodny, łódka, a nawet deska SUP! Miło nam poinformować, że od soboty 30 maja 2020 r. otwieramy dla Was wypożyczalnie sprzętu pływającego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel!

Informacja jest mocno wyczekiwana i jednocześnie kojąco działa na nasze umysły zmęczone ostatnimi czasy walką z COVID-19 i spragnione wodnej rekreacji w naszym przepięknym olsztyńskim kompleksie. Ale wreszcie stało się: startujemy z sezonem letnim, a nasze wypożyczalnie będą już funkcjonowały codziennie – w soboty, niedziele i święta będą czynne w godz. 10:00-20:00, w dni powszednie w godz. 11:00-19:00.

Przypominamy jednocześnie, że wypożyczalnie sprzętu będą działały pod rygorami bezpieczeństwa określonymi w rozporządzeniach Rady Ministrów RP szczegółowo regulujących ten proces. W wypożyczalniach obowiązuje dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego, dezynfekowane będą także systematycznie elementy sprzętu pływającego. Dodatkowo informujemy, że kajaki, rowery wodne, żaglówki, motorówki czy specjalistyczne deski typu sup czekają na Państwa w trzech punktach Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel – w centralnej części przy ul. Kapitańskiej 23, w Olsztyńskim Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej 1 oraz w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego zlokalizowanego przy ul. Sielskiej 38.

Bawcie się dobrze i nieustannie pamiętajcie o bezpieczeństwie

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl