DWIE JEDNOSTKI, JEDNA CENA!

Ogólnopolska akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny” zatacza coraz szersze kręgi, a Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie włącza się do tej idei. I proponuje dwie jednostki w cenie jednej – to nasze hasło na weekend od 20 do 22 marca 2020 roku w CRS Ukiel i na basenie przy ul. Głowackiego.

VIII edycja akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny odbędzie się w wielu pięknych zakątkach naszego kraju, jedno z nich to z pewnością nasza chluba, czyli Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel. Czyli miejsce, które nieustannie zachwyca turystów swoją wyjątkowością i połączeniem naturalnego piękna z nowoczesnymi rozwiązaniami stanowiącym całoroczną infrastrukturę rekreacyjno-sportową. Odkrywajmy więc na nowo miejsca, do których chce się wracać!
My zamierzamy się tym naszym olsztyńskim pięknem nieustannie chwalić i dlatego po raz kolejny z największą przyjemnością przystępujemy do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend Za Pół Ceny”. Jak i kiedy? W dniach 20-22 marca 2020 roku dajemy Państwu możliwość nieskrępowanego wypoczynku i rekreacji nad pięknym olsztyńskim jeziorem Ukiel oferując możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego na zasadzie: dwie jednostki w cenie jednej. Mówiąc wprost: wypożyczamy w ten weekend rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki, kijki do nordic walking czy zestawy gier (boule, mini-krykiet, badminton) na dłuższy czas, a płacimy tylko podstawową stawkę!
A więc: dwie jednostki w cenie jednej – to nasze hasło na weekend w dniach 20-22 marca w dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl