Wakacje 2019: Bawcie się z nami!

Wakacje, wakacje, znów będą wakacje! Letni czas beztroski już jest na wyciagnięcie ręki, a my jesteśmy gotowi z propozycjami dla dzieci i młodzieży. Wybierajcie z naszej bogatej oferty, na pewno będziecie zadowoleni!

Z nami nie ma mowy o nudzie – latem 2019 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie proponuje dzieciakom i młodzieży wiele różnych form aktywności sportowej. Będziemy działać w wielu obszarach sportu i rekreacji i na wielu poziomach zaawansowania. W wielu dyscyplinach sportu i w przeróżnych obiektach sportowych.

W naszym grafiku znajdziecie niemalże wszystko – od popularnej piłki nożnej począwszy, poprzez siatkówkę i siatkówkę plażową, ale też grę w tenisa stołowego i squasha, zajęcia deskorolki, szermierki, judo, gimnastyczne czy pływania!

Oddajemy do waszej dyspozycji piękny kompleks w CRS Ukiel, gdzie można zażywać sportów wodnych, w chłodniejsze dni proponujemy Wam odwiedziny w Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska czy legendarnej Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie urządzimy Strefę Sportu i Rekreacji.

Bawcie się tylko świetnie i znakomicie, korzystajcie z wolnego czasu i pamiętajcie tylko o jednym: bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Wszystkie nasze propozycje znajdziecie tu: Grafik wakacje 2019

Ulotka: klik

Załączniki:
Formularz zgłoszeniowy dla grup WCRS Aquasfera
Formularz zgłoszeniowy dla grup HWS Urania
Oświadczenie zdrowotne na zajęcia sportowe