Październikowy weekend za pół ceny

Podobało się Wam u nas w Olsztynie tego lata? Chcecie tu wracać i korzystać z promocji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie? W pierwszy weekend października włączamy się do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Zobaczyliście jak u nas jest pięknie i z pewnością przekonaliście się że warto do nas wracać. Bo Olsztyn przyciąga jak magnes, a Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje obiektami, które kuszą jakością. A my zwyczajnie chcemy łączyć sportowe pasje i rekreacyjne nawyki z miejscami, w których świetnie się wypoczywa.

I dlatego po raz kolejny z największą przyjemnością przystępujemy do akcji  „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” i w pierwszy weekend października (dokładnie w dniach 5-7) proponujemy Państwu doskonałe oferty w dwóch obiektach: w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel oraz na basenie przy ul. Głowackiego. W CRS Ukiel będzie można w tym czasie skorzystać z szerokiej oferty sprzętu sportowego i  kupić godzinny bilet dla dwóch osób płacąc tylko za jedną! A sprawa dotyczy wypożyczenia  rowerów turystycznych, nartorolek, łyżworolek, kijków do nordic walking i zestawów przeróżnych gier (boule, mini-krykiet, badminton). Podobna akcja rabatowa dotyczy basenu przy ul. Głowackiego, gdzie będzie można kupić wejściówkę dla dwóch osób w cenie jednego biletu.

A więc GODZINNY BILET DLA 2 OSÓB W CENIE 1 – to nasze hasło na początek października w dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Bawcie się dobrze i pamiętajcie: uśmiech na twarzy to podstawa!

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl