Wiele aktywności, jedno zdrowie! Teraz Aqua mix w Aquasferze!

Wiele aktywności, jedno zdrowie! Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania różnych dyscyplin sportu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie dba o zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom Olsztyna i właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na nowy cykl spotkań. Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się w styczniu Marszem Nordic Walking, a potrwa przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia). Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Będziemy Was animować prezentując różne formy ruchu i dyscypliny sportu – chodzi nam o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Czytaj więcej...

Zmiany funkcjonowania basenów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie uprzejmie informuje, że od początku następnego tygodnia, a więc od 3 września, nastąpią zmiany w organizacji pracy basenów. Po okresie przerwy wakacyjnej w pełnej gotowości jest już funkcjonalna pływalnia w obiekcie przy ul. Głowackiego. Dokonano tam wszelkich wymaganych przepisami przeglądów, a sam obiekt przeszedł znaczący „lifting”. Grafik zajęć tej pływalni znajdziecie na naszej stronie.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski to poważna sprawa

Od jutra do niedzieli Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera Galeria Warmińska będzie areną dużej imprezy sportowej: mistrzostw Polski w pływaniu juniorów młodszych. Już teraz wiadomo, że frekwencja jest znakomita: do stolicy Warmii i Mazur przyjadą reprezentanci aż 148 klubów z całego kraju, od Białegostoku poczynając, przez Warszawę i Łódź aż po Oświęcim i Żory. A łączna liczba pływaczek i pływaków to blisko 600 zawodników!

Czytaj więcej...

Bezstresowe życie w Aquasferze!

Chcesz komfortowo korzystać ze wszystkich atrakcji basenowych i świata saun? Nie lubisz patrzeć na zegar i zerkać ile czasu zostało do końca? Nie chcesz stawać przed dylematem czy wybrać jaccuzi, saunę, wodne kaskady czy może po prostu jeszcze troszkę dłużej popływać? Boisz się, że po wyjściu z basenu nie zdążysz spokojnie wysuszyć włosów czy bez zbędnych nerwów zadbać swoje pociechy? Teraz to wszystko nie ma już żadnego znaczenia, bowiem od 25 czerwca na czas zbliżających się wakacji wprowadzamy bezstresowe życie w kompleksie WCRS Aquasfera Galeria Warmińska i znacznie obniżamy ceny!

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka dla ochłody!

WCRS Aquasfera Galeria Warmińska otworzyła szeroko swoje podwoje, a dzieciaki chętnie skorzystały z wszelkich atrakcji – takie były fajne Dni Dziecka na terenie obiektu OSiR. W tym szczególnym czasie rodzicie ze swoimi pociechami tłumnie odwiedzali Aquasferę – tylko 1 czerwca basenowy licznik wskoczył na cyfrę powyżej tysiąca osób! W sobotę i niedzielę frekwencja również dopisywała, a mnóstwo dzieci i młodzieży (dokładnie 270 osób) skorzystało ze szczególnej oferty cenowej (bilet godzinny kosztował tylko 5 złotych!).

Czytaj więcej...

Szaleństwa na Dzień Dziecka w Aquasferze!

W dniach 2 i 3 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA na ,,Dzień Dziecka w Aquasferze’’. W te szczególne dni obowiązuje specjalna oferta cenowa na jednogodzinne bilety dla dzieci, które mogą się oddać wodnym szaleństwom już za 5 złotych (bilet obowiązuje dzieci i młodzież do 18 roku życia)! Dodatkowo w niedzielę zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu: nasi animatorzy wprowadzą dzieciaki w świat gier, zabaw, animacji i uśmiechu od ucha do ucha! A wszystko to w okolicach specjalnej sceny na placu przed Aquasferą. Zapraszamy i życzymy wielkiej frajdy!

Czytaj więcej...

Funkcjonowanie basenu podczas Mistrzostw Bałtyku (10-11.03)

Pragniemy poinformować, że w najbliższy weekend (10-11.03.2018) Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA będzie obiektem zmagań w ramach Mistrzostw Bałtyku w Pływaniu w Płetwach. W związku z organizacją zawodów, od piątku (9.03) od godziny 18:00 czasowo wyłączony zostanie basen olimpijski oraz sauny. Bez przeszkód korzystać można będzie ze strefy rekreacji oraz z sauny zlokalizowanej na jej terenie.

Czytaj więcej...

Mega atrakcyjne weekendy w Aquasferze!

Serdecznie zachęcamy do korzystania bez ograniczeń czasowych z atrakcji w Aquasferze! Teraz weekendowy bilet OPEN (w sobotę lub niedzielę) kosztuje tylko 25 zł (bilet normalny), natomiast 20 zł (bilet ulgowy). Teraz korzystanie z Aquasfery w weekendy jest MEGA atrakcyjne i wygodne dla każdego. Od maluszka po staruszka! Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Seniorzy zyskują!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza seniorów w wieku 60+do korzystania z usług Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA w dni powszednie w godzinach porannych. Od poniedziałku do piątku między 10:00 a 11:00 wstęp na basen za jedyne 5,00zł!  

Czytaj więcej...

„Zdrowe plecy" już 24 lutego!

Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentujemy ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, redukując przy tym bóle kręgosłupa i spalając tkankę tłuszczową. Zaprezentowane ćwiczenia pozwolą zadbać o sylwetkę nie obciążając przy tym stawów, korzystnie wpłyną na organizm minimalizując skutki takich dolegliwości jak np. bóle kręgosłupa. Polecane osobom uprawiającym sport, osobom młodym, starszym ale też takim, które prowadzą mało aktywny tryb życia.

Czytaj więcej...