Wiele aktywności, jedno zdrowie! Teraz Aqua mix w Aquasferze!

Wiele aktywności, jedno zdrowie! Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania różnych dyscyplin sportu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie dba o zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom Olsztyna i właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na nowy cykl spotkań.

Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się w styczniu Marszem Nordic Walking, a potrwa przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia). Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Będziemy Was animować prezentując różne formy ruchu i dyscypliny sportu – chodzi nam o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Spotkania mają otwartą formułę, może w nich wziąć udział każdy kto tylko na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego? W planach mamy weekendy tematyczne choćby z siatkówką plażową czy squashem, trochę pobiegamy, popływamy kajakami czy pogramy w tenisa stołowego. A każde spotkanie poprowadzi instruktor-specjalista. Zapraszamy wszystkich: mamy i tatusiów z pociechami, młodszych i starszych, ale też wszystkie aktywne osoby, które swoją energią mogą zarazić innych uczestników.

*** Na najbliższy weekend, 23 lutego zaplanowaliśmy spotkanie w Aquasferze, gdzie zaproponujemy Państwu Aqua mix, czyli ćwiczenia z obciążeniem w wodzie (makarony, hantle, piłki, pasy wypornościowe, obciążniki na nogi, rękawice, betomic). Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka aerobiku Natalia Wasiak.

 

Aqua mix, czyli ćwiczenia z obciążeniem w wodzie

WCR-S Aquasfera, 23.02.2019 r.

Start: godz. 13:00

Maksymalna liczba uczestników: 30

Wejście nieodpłatnie na godzinę zajęć, dopłaty wg cennika.

Prosimy zabrać ze sobą strój i obuwie kąpielowe oraz ręcznik.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na godzinne wejście na basen dla 2 osób z 50% rabatem do wykorzystania do 31 marca 2019 roku.