Zmiany funkcjonowania basenów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie uprzejmie informuje, że od początku następnego tygodnia, a więc od 3 września, nastąpią zmiany w organizacji pracy basenów. Po okresie przerwy wakacyjnej w pełnej gotowości jest już funkcjonalna pływalnia w obiekcie przy ul. Głowackiego. Dokonano tam wszelkich wymaganych przepisami przeglądów, a sam obiekt przeszedł znaczący „lifting”. Grafik zajęć tej pływalni znajdziecie na naszej stronie.

Z kolei planowe zabiegi konserwacyjne w najbliższych tygodniach będzie musiało przejść Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera Galeria Warmińska, które w trakcie wakacji cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców i gości Olsztyna. Hitem sezonu letniego okazały się bilety Open – w cenie 20 zł (bilet normalny) i 18 zł (bilet ulgowy) można było spędzić w Aquasferze beztrosko nawet cały dzień pływając i korzystając ze strefy rekreacji oraz saun, nie bacząc przy tym na upływający czas…

Teraz w obiekcie muszą zostać przeprowadzone niezbędne prace, takie jak m.in. czyszczenie niecek basenowych, przegląd instalacji technicznej uzdatniania wody i filtrów oraz pomp czy serwis ruchomego dnia basenu. WCRS Aquasfera wróci do funkcjonowania na przełomie września i października.