Bezstresowe życie w Aquasferze!

Chcesz komfortowo korzystać ze wszystkich atrakcji basenowych i świata saun? Nie lubisz patrzeć na zegar i zerkać ile czasu zostało do końca? Nie chcesz stawać przed dylematem czy wybrać jaccuzi, saunę, wodne kaskady czy może po prostu jeszcze troszkę dłużej popływać? Boisz się, że po wyjściu z basenu nie zdążysz spokojnie wysuszyć włosów czy bez zbędnych nerwów zadbać swoje pociechy?

Teraz to wszystko nie ma już żadnego znaczenia, bowiem od 25 czerwca na czas zbliżających się wakacji wprowadzamy bezstresowe życie w kompleksie WCRS Aquasfera Galeria Warmińska i znacznie obniżamy ceny!

Tak więc mamy dla Państwa fantastyczną wiadomość: teraz całodzienny bilet Open na wodne szaleństwa w Aquasferze od poniedziałku do piątku będzie kosztował 20 złotych, a za ulgową wejściówkę trzeba będzie zapłacić 18 zł! A to jest naprawdę szalenie atrakcyjna obniżka – poprzednio na te same całodzienne bilety Open trzeba było wydać odpowiednio 30 i 25 złotych.

Taki kierunek zmian to z jednej strony mały prezent na wakacje, a z drugiej efekt powodzenia akcji obniżki weekendowych biletów Open. Po prostu: zdecydowana większość naszych użytkowników ceni sobie spokój i relaks bez patrzenia na zegarek.

Dodatkowo na okres wakacji proponujemy:

*GODZINA DLA SENIORA ZA 5 PLN
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00-11:00 Seniorzy 60+ mogą pływać za 5 PLN. Każdy Senior, który zakupi bilet specjalny może też skorzystać z promocji w Restauracji Laguna: „Do każdego zamówienia herbatka GRATIS!”