Dzień Dziecka dla ochłody!

WCRS Aquasfera Galeria Warmińska otworzyła szeroko swoje podwoje, a dzieciaki chętnie skorzystały z wszelkich atrakcji – takie były fajne Dni Dziecka na terenie obiektu OSiR.

W tym szczególnym czasie rodzicie ze swoimi pociechami tłumnie odwiedzali Aquasferę – tylko 1 czerwca basenowy licznik wskoczył na cyfrę powyżej tysiąca osób! W sobotę i niedzielę frekwencja również dopisywała, a mnóstwo dzieci i młodzieży (dokładnie 270 osób) skorzystało ze szczególnej oferty cenowej (bilet godzinny kosztował tylko 5 złotych!).

Działo się tak mimo że sporym „konkurentem” była przepiękna słoneczna pogoda, która od czwartku do niedzieli stanowiła magnes do zabawy na świeżym powietrzu. Atrakcji w Aquasferze było jednak co nie miara – w sobotę dzieciaki wraz z rodzinami świetnie bawiły się w trakcie Wodnych Animacji Remmic’a i korzystały z wodnej oferty Rugby Team Olsztyn, a następnie obejrzeli pokazy pierwszej pomocy przygotowanych przez Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej.

W niedzielę „Aktywny czas”  Magdalena Przyborowska- Świderska wraz z Socios Stomil  zaproponowali rozgrzewkę muzyczną, zajęcia gimnastyczne, bańki mydlane, grę w koszykówkę i piłkę nożną, naukę tańca disco, malowanie buziek czy tor przeszkód.

Dziękujemy za obecność i już teraz zapraszamy Was za rok!