„Zdrowe plecy" już 24 lutego!

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza Państwa na drugie spotkanie z cyklu: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?"

1. 24 lutego 2018 r, sobota, godz: 11.30. Miejsce: sala FITNESS na basenie przy ul. Głowackiego. Temat: „Zdrowe plecy”.

Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentujemy ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, redukując przy tym bóle kręgosłupa i spalając tkankę tłuszczową. Opowiemy jak zadbać o sylwetkę nie obciążając przy tym stawów. Ćwiczenia wpłyną korzystnie na organizm, będą dedykowane zarówno osobom uprawiającym sport, młodym, starszym ale też takim, które prowadzą mało aktywny tryb życia.

Partnerem tego spotkania jest Planeta Formy.
Osoba prowadząca: Karolina Wełnicka
Zapisy: mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 519 566 653.

Pamiętajmy o tym, aby zabrać ze sobą: ręcznik, strój sportowy + skarpetki (bez obuwia) oraz wodę. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 50 osób).
Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) na basen przy ul. Głowackiego, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.

2. W związku z dużym zainteresowaniem tematyką pierwszego spotkania, które odbyło się 27 stycznia o godz: 16.00 w Aquasferze - „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”, informujemy, iż wykład ten powtórzymy drugi raz: 17 lutego o godzinie 16.00 (również w Aquasferze).

Partnerem tego spotkania jest Zielarnia Warmińska.
Osoba prowadząca: Joanna Kulczyk
Zapisy: mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie lub e-mailowo: 89 523-79-89,

Spotkanie jest przeznaczone dla osób które nie uczestniczyły w nim 27 stycznia a chciałyby dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie i kondycję i którym oczywiście zależy na utrzymaniu formy i naturalnej regeneracji organizmu.
W pierwszej części omówimy zagadnienia naturalnej detoksykacji wspomaganej ziołami, później skupimy uwagę na ziołach, które wzmacniają organizm i przyspieszają jego regenerację. Zostaną poruszone mechanizmy detoksykacji ustroju oraz odbudowy tkanki łącznej, a także adaptacyjna rola nadnerczy. Porozmawiamy o ziołach wspomagających usuwanie toksyn z organizmu, surowcach zielarskich pobudzających produkcję kolagenu w organizmie oraz ziołach wzmacniających, pomagających pokonać stres i poprawiającym wydolność czyli adaptogenom.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 100 osób).
Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) do Aquasfery, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.
Cykl „Spotkań ze zdrowiem” to nasza inicjatywa zaplanowana na cały rok. Spotkania będą przyjmować formę wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości czy roli ziół w życiu człowieka.

Nie będziemy stronić od praktyki: odbędą się pokazy zajęć fitness, animacje sportowe, demonstracje badań i inne ustalone atrakcje.
Spotkania będą się odbywać cyklicznie – najczęściej będzie to ostatnia sobota miesiąca.
Szczegóły na naszej stronie internetowej osir.olsztyn.pl
Serdecznie zapraszamy!