Inicjatywy prozdrowotne

SPOTKANIA ZE ZDROWIEM

 

Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie

Przed nami ostatnie dni 2018 roku, a zatem czas na ostatnią sesję z cyklu „Spotkań ze zdrowiem”. Tym razem spotkamy się w sobotę 15 grudnia, a temat spotkania brzmi: „Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie”.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jesienią zainicjował cztery tematyczne spotkania, niektóre cieszyły się dużą popularnością. Zapraszaliśmy specjalistów, spotykaliśmy się w przyjaznych progach Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska oraz w obiekcie przy ul. Głowackiego. „Zioła to samo zdrowie, czyli jak naturalnie wzmocnić organizm i przygotować się do zimy”, Wykład dietetyczny, „Jestem kobietą, ćwiczę mięśnie dna miednicy” – te kwestie już „przerobiliśmy” z naszymi partnerami byli w tym czasie: Zielarnia Warmińska, Fit nie Fat i Planeta Formy.

Teraz czas na kolejny temat: „Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie”. Spotkanie będzie składać się z dwóch części: wykład teoretyczny zaprezentuje specjalista ze Miejskiego Szpitala Zespolonego mgr inż. Anna Szymska, technolog żywności i dietetyk – absolwentka studiów na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz podyplomowych studiów w OSW, a także Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Częścią praktyczną, czyli pokazem ćwiczeń mięśni dna macicy zajmie się przedstawiciel Kliniki dla kobiet Feminea – Agnieszka Chudzik-Bulkowska fizjoterapeuta uroginekologiczna (rehabilitacja kobiet w ciąży i połogu, ćwiczenia na wzmocnienie mięśni dna miednicy).

Data: 15 grudnia (sobota, godz. 10:00)

Temat spotkania: „Dieta i aktywność mam w ciąży oraz po porodzie”.

Miejsce: sala fitness w budynku basenu przy ul. Głowackiego 27, należy wziąć ze sobą ręcznik, strój sportowy, obuwie na zmianę oraz wodę.

Partnerzy spotkania: Miejski Szpital Zespolony, Feminea – Klinika dla kobiet.

Uwaga: nie wymagamy zapisów!

Serdecznie zapraszamy! Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na basen przy ul. Głowackiego (dwie jednostki z 50% rabatem).

 
___________

KARTA OLSZTYN SPORT

to specjalna karta imienna, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 129 zł (karta ulgowa w cenie 119 zł). Umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – jest ważna na wszystkich basenach, lodowiskach, w CRS Ukiel (obejmuje także wynajęcie sprzętu sportowego i pływającego). Wejście na basen w Aquasferze nie ma limitu czasowego!   KLIK

Decydując się na zakup tej karty mogą Państwo regularnie i komfortowo korzystać z basenów, usług sportowych i urządzeń rekreacyjnych OSiR i to bez potrzeby posiadania gotówki!

Karta Olsztyn Sport to idealny pomysł na prezent dla siebie lub dla najbliższych!

 

osir
grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl