Terminarz - koszykówka CHŁ SP

TERMINARZ ROZGRYWEK
o mistrzostwo Olsztyna szkół podstawowych w mini koszykówce chłopców w roku szkolnym 2016/2017.

Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów SP1, SP2,SP6, SP22, SP25, SP34, które podzielono losowo na dwie grupy :
Gr. A : 1. SP34, 2. SP25, 3. SP1
Gr. B : 1. SP6, 2. SP22, 3. SP2

Mistrzostwa zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym” w grupach . Awans do półfinałów dwóch zespołów. Następnie wg klucza A1 – B2, A2 – B1. Przegrani grają o III m-ce, a wygrani o I m-ce.

Czas gry 4 x 7 min. (ryczałt) + czasy: po 1 min. w trzech pierwszych kwartach i 2 min. w kwarcie czwartej. Przerwy między kwartami 1 min.. Dwie ostatnie min. czwartej kwarty czas zatrzymany. Pozostałe zgodnie z przepisami PZKosz.

Na mecze zespoły przynoszą własne piłki. Gospodarz zapewnia sekretarza rozgrywek.

Zgłoszenia szkół należy dostarczyć na pierwsze spotkanie.

Termin I : 14.02.2017 (wtorek) sala SP 34 Gr. A