Terminarz rozgrywek o mistrzostwo Olsztyna w unihokeja dziewcząt (szkoły podstawowe)

Do rozgrywek zgłosiło się 6 szkół: SP 1, SP 5, SP 6, SP 7, SP 22, SP 25.

Zespoły zostały losowo podzielone na dwie grupy i zagramy systemem „każdy z każdym” w grupach. Awansują do półfinałów pierwsze dwa zespoły . Półfinały „na krzyż” , następnie przegrani o 3-cie miejsce , a wygrani o pierwsze. Czas gry 2x7 min, zatrzymywany na wykonanie rzutu karnego, przy karze minutowej i przy zdobyciu bramki. Ostatnia minuta meczu jest zatrzymywana na gwizdek sędziego. Przerwa między połowami 1 min.
Boisko do gry 9 m x 18 m. Składy na placu 3 – osobowe bez bramkarza, małe bramki, lista zgłoszeniowa, podpisana przez dyrektora i nauczyciela W-F,( max. 8 zawodników) dostarczona w dniu zawodów. Po stracie bramki przez zespół osłabiony - kara anulowana.

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., remis-1 pkt., przegrana-0 pkt.
Na mecze zespoły przynoszą własny sprzęt do gry (kije,piłeczki,).

Termin: (wtorek) 04.10.2016r. HW-S „Urania”

Gr. A - SP22, SP 1, SP 5 Gr. B – SP 6, SP 7, SP25

godz. 12.20 SP 22 – SP 5 godz. 13.05 SP 25 – SP 6
godz. 12.35 SP 1 – SP 22 godz. 13.20 SP 6 – SP 7
godz. 12.50 SP 5 – SP 1 godz. 13.35 SP 25 – SP 7

Termin: (piątek) 21.10.2016r. HW-S „Urania”

godz. 14.00 1A – 2B
godz. 14.20 2A – 1B
godz. 14.40 mecz o III-cie m-ce
godz. 15.00 FINAŁ

W sprawach spornych decyduje organizator . Prosimy o ścisłe przestrzeganie rozkładu gier ( podany czas rozpoczęcia meczu). Po ostatnim meczu 21.10.2016 zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.