Terminarz rozgrywek o mistrzostwo Olsztyna w unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych

Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów: I LO, II LO, V LO, VI LO, XII LO, ZSE-H, ZSCHiO, ZSE.

Zespoły zostały losowo podzielone na dwie grupy i zagramy systemem „każdy z każdym” w grupach. Awansują do półfinałów pierwsze dwa zespoły . Półfinały „na krzyż” , następnie przegrani o 3-cie miejsce , a wygrani o pierwsze.
Czas gry 2x10 min, zatrzymywany na wykonanie rzutu karnego, przy karze minutowej i przy zdobyciu bramki. Ostatnia min 2 połowy- czas zatrzymywany. Przerwa między połowami 1 min.
Boisko do gry 20 x 40 m. Składy na placu :5 + bramkarz, lista zgłoszeniowa podpisana przez dyrektora i nauczyciela W-F, (max. 12 zawodników) dostarczona w dniu zawodów.
Kara 1 minutowa, po stracie bramki kara jest anulowana, w przypadku remisu – rzuty karne w serii po 3.
Punktacja: zwycięstwo- 2 pkt., remis -1 pkt., przegrana- 0 pkt.
Na mecze zespoły przynoszą własny sprzęt do gry (kije, piłeczki, rękawiczki, kask bramkarski).

godz. 13:30 V LO – XII LO

V Termin: 25.11.2016r. (piątek) HW-S „Urania”
godz. 12.30 1A – 2B
godz. 13.00 2A – 1B
godz. 13.30 mecz o III-cie m-ce
godz. 14.00 FINAŁ

W sprawach spornych decyduje organizator . Prosimy o ścisłe przestrzeganie rozkładu gier ( podany czas rozpoczęcia meczu). Po ostatnim meczu 25.11.2016 zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.