Siatkarze i piłkarze na start!
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że już w przyszłym tygodniu startują rozgrywki amatorskich lig piłki nożnej i siatkówki, edycji 2018/2019. Najszybciej rywalizację wznawiają piłkarze – Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego (OLFA) rusza 8 października, a mecze będą się odbywać w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania.
Inauguracja Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów (OLSA) odbędzie się w dniu 10 października. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpią siatkarze Ekstraklasy i I ligi, dwa tygodnie później (23.10) wystartują rozgrywki II ligi. Ekstraklasa swoje mecze będzie rozgrywać tradycyjnie w hali ZKOS I przy ulicy Głowackiego, I liga w hali przy ulicy Mariańskiej, a II liga w HWS Urania.
OLFA I LIGA – EDYCJA 2018/2019
- FALCO
- LUK-CAR
- FORTUNA
- MILWAUKEE TEAM
- STRAŻ POŻARNA
- ALCAR RENAULT
- MIAZGA GUTKOWO
- MPEC
Poniedziałek, 8.10.2018 r., HWS Urania:
19:20 Milwaukee Team – Straż Pożarna
20:00 Fortuna – Alcar Renault
20:40 LUK-CAR – Miazga Gutkowo
21:20 Falco – MPEC
Poniedziałek, 15.10.2018 r., HWS Urania:
19:20 Milwaukee Team – Alcar Renault
20:00 Miazga Gutkowo – Fortuna
20:40 Falco – LUK-CAR
21:20 MPEC – Straż Pożarna
Poniedziałek, 22.10.2018 r., HWS Urania:
19:20 Milwaukee Team – Miazga Gutkowo
20:00 Fortuna – Falco
20:40 Straż Pożarna – Alcar Renault
21:20 LUK-CAR - MPEC
OLFA II LIGA – EDYCJA 2018/2019
- OIRP
- OLSZTYŃSKIE WODOCIĄGI
- ZGODA F.C.
- ORLIK KIEŹLINY
- FS GROUP
- SPRINT
- GLKS JONKOWO
Czwartek, 11.10.2018 r.
20:10 Zgoda F.C. – Sprint
20:50 Orlik Kieźliny – FS Group
21:30 Olsztyńskie Wodociągi – GLKS Jonkowo
Czwartek, 18.10.2018 r.
20:10 Orlik Kieźliny – Sprint
20.50 GLKS Jonkowo – Zgoda F.C.
21.30 OIRP – Olsztyńskie Wodociągi
Poniedziałek, 29.10.2018 r.
19:20 Orlik Kieźliny – GLKS Jonkowo
20:00 Zgoda F.C. – OIRP
20:40 FS Group – Sprint
OLSA EKSTRAKLASA – EDYCJA 2018/2019
- INTER PARTS OSW OLSZTYN
- NOCOŻERCY
- MŁODE WILKI
- RUPI
- AKS KORMORAN
- GEOEXPERT SUNBROKER TEAM
- MICHELIN
- GEPI TEAM
- CHEMIK AZS OLSZTYN
Środa, 10.10.2018 r., hala przy ul. Głowackiego:
18:00 Nocożercy – Chemik AZS Olsztyn
19:00 Rupi – Michelin
20:00 AKS Kormoran – Geoexpert Sunbroker
21:00 Młode Wilki – Gepi Team
Środa, 17.10.2018 r., hala przy ul. Głowackiego:
18:00 Chemik AZS Olsztyn – Młode Wilki
19:00 Inter Parts OSW Olsztyn – Nocożercy
20:00 Gepi Team - Rupi
21:00 Michelin – AKS Kormoran
Środa 24.10.2018 r., hala przy ul. Głowackiego:
18:00 Rupi – Chemik AZS Olsztyn
19:00 Geoexpert Sunbroker – Michelin
20:00 Młode Wilki – Inter Parts OSW Olsztyn
21:00 AKS Kormoran – Gepi Team
OLSA I LIGA – EDYCJA 2018/2019
- INTELLY
- BANACH AUTO SERWIS
- INDYKPOL
- SSPS AZS OLSZTYN
- TEMIDA
- NETLAND
- SAJTMAK
- SŁAWA KIEŹLINY
Środa, 10.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:
18:00 Intelly – Sława Kieźliny
19:00 Banach Auto Serwis – Sajtmak
20:00 Indykpol – Netland
21:00 SSPS AZS Olsztyn – Temida
Środa, 17.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:
18:00 Netland – SSPS AZS Olsztyn
19:00 Sajtmak - Indykpol
20:00 Sława Kieźliny - Temida
21:00 Intelly – Banach Auto Serwis
Środa, 24.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:
18:00 SSPS AZS Olsztyn – Sajtmak
19:00 Indykpol – Intelly
20:00 Banach Auto Serwis – Sława Kieźliny
21:00 Temida – Netland
OLSA II LIGA – EDYCJA 2018/2019
- ADRENALINE.PL TEAM
- NEOTHERM
- JANUSZE SIATKÓWKI
- DAP
- POGOTOWIE NOWAK 24H
- HARDCORE PL
- TEMPO-25
Wtorek, 23.10.2018 r., HWS Urania:
Boisko 1
20:15 Neotherm – Tempo-25
21:15 DAP – Pogotowie Nowak 24h
Boisko 2
20:15 Janusze Siatkówki – Hardcore pl
Wtorek, 30.10.2018 r., HWS Urania:
Boisko 1
20:15 Tempo-25 – Janusze Siatkówki
21:15 Hardcore pl – DAP
Boisko 2
20:15 Adrenaline.pl TEAM – Neotherm
Komunikaty i zdjęcia po każdej kolejce są umieszczane na stronach:
www.osir.olsztyn.pl; www.wama-sport.pl; www.sport.wm.pl