logo epuap logo bip
 

Wakcje z OSIR: Turniej piłki nożnej (wyniki)

Dnia 11.07.2017r. na orliku przy ul. Jeziołowicza odbył się trzeci turniej piłki nożnej w ramach „Wakacje z OSiR – 2017”. W turnieju wystartowało 6 zespołów (47 zawodników). Zwycięzcą zawodów została drużyna Ci Znani.
Skład zwycięskiej drużyny : Mateusz Korwel, Adrian Łentka, Dominik Niestępski, Artur Kiernozek, Robert Pogłód.


Zespoły zostały podzielone losowo na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Z grup awansowały po dwa zespoły, grając wg schematu A1 – B2 i A2 – B1. Zwycięzcy zagrali o I miejsce, a przegrani o III miejsce.

Wyniki turnieju :
Gr A
Lp. zespół 1 2 3 pkt. bram. m-ce
1 Ci Znani xxxx 2 : 2 13 : 4 5 15 : 6 A1
2 Czarni Dywity 2 : 2 xxxx 8 : 3 5 10 : 5 A2
3 Coco Jambo 4 : 13 3 : 8 xxxx 2 7 : 21 A3

Gr B
Lp. zespół 1 2 3 pkt. bram. m-ce
1 Sportowe Świry xxxx 5 : 6 3 : 0 4 8 : 6 B2
2 Pato Squad 6 : 5 xxxx 8 : 6 6 14 : 11 B1
3 Ramzesowie 0 : 3 6 : 8 xxxx 2 6 : 11 B3

Półfinały
Sportowe Świry – Ci Znani 5 : 8
Czarni Dywity – Pato Squad 6 : 10
Finały
Mecz o III miejsce
Sportowe Świry – Czarni Dywity 5 : 7
Mecz o I miejsce
Ci Znani – Pato _Squad 6 : 2

Kolejność po 3 turniejach :
miejsce zespół bramki punkty
1. Ci Znani 60 : 16 26
2. Sportowe Świry 47 : 35 11
3. Pato Squad 26 : 23 10
3. Kormoran 18 : 15 10
5. Victoria Barczewo 26 : 17 9
6. Czarni Dywity 23 : 20 9
7. Remondis 11 : 15 8
8. Ramzesowie 17 : 21 7
9. Orły 8 : 50 4
10. Coco Jambo 7 : 21 2

Klasyfikacja strzelców po III turniejach:

1. Dominik Niestępski - 30 bramek
2. Kamil Maślanik - 17
3. Adrian Kmiecik - 16
4. Adrian Łentka - 14
5. Damian Lubak - 10
6. Daniel Rogowski - 9
7. Patryk Dajnowicz - 8
Cezary Niksa - 8
9. Mariusz Zielonka - 7
Dominik Rutka - 7
11.Dawid Dajnowicz - 6
Patryk Piechowski - 6
Robert Dudaniec - 6
Adam Kucznier - 6
Emilian Narożny - 6
Norbert Obuchowicz - 6
Artur Kiernozek - 6
18. Grzegorz Jatkiewicz - 5
Konrad Laszuk - 5
Sebastian Rosa - 5
Robert Pogłód - 5
22. Wiktor Roguski - 4
Adam Świątkowski - 4
24. Mikołaj Bielak - 3
Marcin Chyl - 3
26. Kacper Szczodliński - 2
Adrian Stankiewicz - 2
Kamil Markowski - 2
Adrian Araś - 2
Oliwier Kotecki - 2
Adam Kawecki - 2
Bartek Oliwier - 2
Bartek Mikołajczyk - 2
Dawid Zdrojewski - 2
Bartosz Cygan - 2
Paweł Szymański - 2
Piotr Dominik - 2
Łukasz Kuźmiński - 2
Kuba Wojnowski - 2
Dawid Pożoga - 2
Patryk Lodd - 2
Maciej Andruszkiewicz - 2
Patryk Łapiński - 2
44. Paweł Makosiej - 1
Janusz Pelak - 1
Mikołaj Zimon - 1
Dominik Urbaniak - 1
Rafał Jurkowski - 1
Michał Zalewski - 1
Hubert Obuchowicz - 1
Bartosz Juśkiewicz - 1

Zapraszamy na kolejny turniej już za tydzień 18 lipca 2017. Zapisy do godz. 9.45.
Początek gier godz. 10.00.