logo epuap logo bip
 

Lato z OSiR-em 2017 – piłka nożna (komunikat)

Dnia 04.07.2017r. na orliku przy ul. Jeziołowicza odbył się drugi turniej piłki nożnej w ramach „Lata z OSiR – 2017”. W turnieju wystartowało 7 zespołów (48 zawodników). Zwycięzcą zawodów została drużyna Ci Znani.

Skład zwycięskiej drużyny : Mateusz Korwel, Adrian Łętka, Dominik Niesperski, Artur Kiernozem, Robert Dudaniec.

Zespoły zostały podzielone losowo na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Z grup awansowały po dwa zespoły, grając wg schematu A1 – B2 i A2 – B1. Zwycięzcy zagrali o I miejsce, a przegrani o III miejsce.

Wyniki turnieju :

Gr A

Lp. zespół 1 2 3 pkt. bram. m-ce
1 Kormoran xxxx 4 : 1 5 : 2 6 9 : 3 A1
2 Remondis 1 : 4 xxxx 4 : 3 4 5 : 7 A2
3 Sportowe Świry 2 : 5 3 : 4 xxxx 2 5 : 9 A3

Gr B

Lp. zespół 1 2 3 4 pkt. bram. m-ce
1 Ci Znani xxxx 4 : 3 9 : 1 5 : 3 9 18 : 7 B1
2 Ramzesowie 3 : 4 xxxx 6 : 1 2 : 5 5 11 : 10 B3
3 Orły 1 : 9 1 : 6 xxxx 1 : 11 3 3 : 26 B4
4 Victoria Barczewo 3 : 5 5 : 2 11 : 1 xxxx 7 19 : 8 B2

Półfinały

Kormoran – Victoria Barczewo          5 : 4

Remondis – Ci Znani              2 : 5

Finały

Mecz o III miejsce

Remondis – Victoria Barczewo          4 : 3

Mecz o I miejsce

Ci Znani – Kormoran              8 : 4

Kolejność po 2 turniejach :

miejsce zespół bramki punkty
1. Ci Znani 31 : 3 15
2. Kormoran 18 : 15 10
3. Victoria Barczewo 26 : 17 9
4. Remondis 11 : 15 8
5. Sportowe Świry 29 : 14 5
6. Ramzesowie 11 : 10 5
7. Orły 8 : 50 4

Klasyfikacja strzelców po II turnieju:

1. Kamil Maślanik                  - 17 bramek

2. Dominik Niestepski           - 14

3. Damian Lubak                   - 10

4. Daniel Rogowski               - 9

5. Adrian Łętka                      - 8

6. Mariusz Zielonka               - 7

    Adrian Kmiecik                 - 7

    Patryk Dajnowicz              - 7

10.Dawid Dajnowicz             - 6

     Patryk Piechowski            - 6

     Robert dudaniec               - 6

13. Grzegorz Jotkiewicz        - 5

14. Artur Kiernozem              - 4

15. Mikołaj Bielak                  - 3

      Wiktor Roguski                - 3

17. Kacper Szczodliński        - 2

      Adrian Stankiewicz         - 2

      Kamil Markowski            - 2

      Adrian Araś                     - 2

      Oliwier Kotecki               - 2

      Adam Kawecki                - 2

      Bartek Oliwier                 - 2

      Bartek Mikołajczyk          - 2

      Dawid Zdrojewski           - 2

      Bartosz Cygan                 - 2

27.   Paweł Makosiej              - 1

       Janusz Pelak                    - 1                              

       Mikołaj Zimon                - 1

       Dominik Urbaniak          - 1

       Rafał Jurkowski              - 1

      

Zapraszamy na kolejny turniej już za tydzień 11 lipca 2017. Zapisy do godz. 9.45.

 Początek gier godz. 10.00.

Last modified onśroda, 05 lipiec 2017 12:09